IMG_4794.jpg
IMG_6066.jpg
IMG_4213.jpg
IMG_1713.jpg
IMG_2874.jpg
IMG_7483.jpg
IMG_5383.jpg
IMG_2563.jpg
IMG_3753.jpg
IMG_3097.jpg
IMG_1354.jpg
IMG_3616.jpg
IMG_3985.jpg
IMG_3084.jpg
IMG_5013.jpg
IMG_1712.jpg
IMG_7099.jpg
IMG_3497.jpg
IMG_2027-.jpg
IMG_3423.jpg

Gminny Ośrodek Kultury w Uchaniach

Gminny Ośrodek Kultury w Uchaniach

Szukaj w serwisie

Sonda

Czy instytucje kultury są potrzebne gminom?
 

Gości Online

Naszą witrynę przegląda teraz 16 gości 

Statystyki

Użytkowników : 7
Artykułów : 626
Zakładki : 15
Odsłon : 1360868

GBP UCHANIE

Biblioteka Uchanie:
Reklama

NAPRAWA KOMPUTERÓW

Reklama

SERWIS SAMOCHODOWY

Reklama
Strona główna / Wydarzenia / Pomoc dla Mirka
Pomoc dla Mirka PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 08 października 2020 00:00
Mirek Ponieważ
Drodzy darczyńcy, wolontariusze oraz wszyscy wspierający nasze działania. Przyszedł czas na szczęśliwe podsumowanie naszej wspólnej akcji charytatywnej dla Mirka Ponieważa. Kiedy zrodził się pomysł pomocy a było to w grudniu 2018 roku, sami nie wiedzieliśmy jak duże to będzie przedsięwzięcie, ile napotkamy trudności i czy cała ta akcja nas nie przerośnie. Mimo wszystko, udało się. Od dnia 1 października tego roku Mirek mieszka w swoim domu. Radość miesza się ze wzruszeniem, że mogliśmy dołożyć małą cegiełkę dla czyjegoś dobra. Zdjęcia, które udostępniamy pokazują jak duże zmiany zaszły w domu Mirka i jak wiele wysiłku musiało to kosztować.
Przez cały okres remontu domu bardzo wiele osób zaangażowało się osobiście w naszą akcję i wspierało nas, za co chcemy im oficjalnie podziękować. Są to: Zespół muzyczny “Riders”, Zespół muzyczny “Orion”, Pan Przemysław Daszuk, Pan Wojciech Lecko, Pan Jan Łatka, Państwo Agnieszka i Mariusz Dworzańscy, Pani Beata Kucharczuk, Sołectwo Pielaki, Zespół “Zorza” oraz wolontariusze, którzy wspólnie kolędowali dla Mirka, Państwo Marta i Leszek Lesiukowie, Pan Leszek Rusiński, Pani Milena Mielniczek, Pani Irena Serafin, Pan Sławomir Mikita, Pan Piotr Mech. Zakład Karny w Hrubieszowie za udział w akcji “Szlachetna Paczka” i przekazanie sprzętu AGD, Pan Paweł Bobel oraz Pan Kamil z Trzeszczan. Wszystkim Państwu serdecznie dziękujemy za życzliwość i dotychczasowe wsparcie oraz wielką wiarę w nas, że podołamy temu przedsięwzięciu i uda nam się wkrótce dobrnąć do szczęśliwego finału.
Dziękujemy za bieżącą pomoc Gminnemu Ośrodkowi Pomocy Społecznej na ręce Pani Kierownik Ewy Anyszkiewicz oraz pracownikom.
Nasza akcja dobiega końca co wcale nie oznacza, że jest już wszystko gotowe. Jest jeszcze wiele pracy przed nami. Pozostało nam także rozliczyć zbiórkę i uiścić płatności za faktury. Niestety brakuje jeszcze funduszy na pokrycie kilku wysokich faktur, dlatego jesteśmy zmuszeni po raz kolejny gorąco prosić o wsparcie. Wiele pracy wykonaliśmy i będziemy nadal wykonywać wolontarystycznie lecz nie wszystko możemy otrzymać za darmo. Za materiały budowlane i fachowe usługi niestety musimy zapłacić. Bardzo zachęcamy do wpłat na https://pomagam.pl/dlamirka . Każda złotówka się liczy.

“Nie liczy się to ile posiadasz, ale ile dajesz innym i jak się z nimi dzielisz”

Z całego serca dziękujemy
Organizatorzy

Poprawiony: czwartek, 08 października 2020 08:39
 

Info

Gminny Ośrodek Kultury w Uchaniach

prowadzi zapisy do dziecięcych i młodzieżowych kół zainteresowań
- taneczne dla dzieci
- wokalne
- plastyczne

Zachęcamy bardzo serdecznie dzieci i młodzież do odwiedzania naszego ośrodka.

LGD Hrubieszów

Stowarzyszenie Hrubieszowskie "Lepsze Jutro" Lokalna Grupa Działania
Reklama
LGD Hrubieszów

RO EFS Zamość

Reklama

Facebook LikeBox

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack