IMG_2027-.jpg

Pomoc dla Mirka PDF Drukuj Email
czwartek, 08 października 2020 00:00
Mirek Ponieważ
Drodzy darczyńcy, wolontariusze oraz wszyscy wspierający nasze działania. Przyszedł czas na szczęśliwe podsumowanie naszej wspólnej akcji charytatywnej dla Mirka Ponieważa. Kiedy zrodził się pomysł pomocy a było to w grudniu 2018 roku, sami nie wiedzieliśmy jak duże to będzie przedsięwzięcie, ile napotkamy trudności i czy cała ta akcja nas nie przerośnie. Mimo wszystko, udało się. Od dnia 1 października tego roku Mirek mieszka w swoim domu. Radość miesza się ze wzruszeniem, że mogliśmy dołożyć małą cegiełkę dla czyjegoś dobra. Zdjęcia, które udostępniamy pokazują jak duże zmiany zaszły w domu Mirka i jak wiele wysiłku musiało to kosztować.
Przez cały okres remontu domu bardzo wiele osób zaangażowało się osobiście w naszą akcję i wspierało nas, za co chcemy im oficjalnie podziękować. Są to: Zespół muzyczny “Riders”, Zespół muzyczny “Orion”, Pan Przemysław Daszuk, Pan Wojciech Lecko, Pan Jan Łatka, Państwo Agnieszka i Mariusz Dworzańscy, Pani Beata Kucharczuk, Sołectwo Pielaki, Zespół “Zorza” oraz wolontariusze, którzy wspólnie kolędowali dla Mirka, Państwo Marta i Leszek Lesiukowie, Pan Leszek Rusiński, Pani Milena Mielniczek, Pani Irena Serafin, Pan Sławomir Mikita, Pan Piotr Mech. Zakład Karny w Hrubieszowie za udział w akcji “Szlachetna Paczka” i przekazanie sprzętu AGD, Pan Paweł Bobel oraz Pan Kamil z Trzeszczan. Wszystkim Państwu serdecznie dziękujemy za życzliwość i dotychczasowe wsparcie oraz wielką wiarę w nas, że podołamy temu przedsięwzięciu i uda nam się wkrótce dobrnąć do szczęśliwego finału.
Dziękujemy za bieżącą pomoc Gminnemu Ośrodkowi Pomocy Społecznej na ręce Pani Kierownik Ewy Anyszkiewicz oraz pracownikom.
Nasza akcja dobiega końca co wcale nie oznacza, że jest już wszystko gotowe. Jest jeszcze wiele pracy przed nami. Pozostało nam także rozliczyć zbiórkę i uiścić płatności za faktury. Niestety brakuje jeszcze funduszy na pokrycie kilku wysokich faktur, dlatego jesteśmy zmuszeni po raz kolejny gorąco prosić o wsparcie. Wiele pracy wykonaliśmy i będziemy nadal wykonywać wolontarystycznie lecz nie wszystko możemy otrzymać za darmo. Za materiały budowlane i fachowe usługi niestety musimy zapłacić. Bardzo zachęcamy do wpłat na https://pomagam.pl/dlamirka . Każda złotówka się liczy.

“Nie liczy się to ile posiadasz, ale ile dajesz innym i jak się z nimi dzielisz”

Z całego serca dziękujemy

Poprawiony: czwartek, 08 października 2020 08:39

prowadzi zapisy do dziecięcych i młodzieżowych kół zainteresowań
- taneczne dla dzieci
- wokalne
- plastyczne

Zachęcamy bardzo serdecznie dzieci i młodzież do odwiedzania naszego ośrodka.