S1050024.jpg
DSC_0087.jpg
IMG_3985.jpg
IMG_1713.jpg
IMG_1791.jpg
IMG_0591.jpg
IMG_6369.jpg
IMG_1121.jpg
IMG_7030.jpg
IMG_1354.jpg
IMG_3476.jpg
IMG_1480.jpg
IMG_7482.jpg
IMG_2113.jpg
DSC_0468.jpg
IMG_4773.jpg
IMG_3712.jpg
IMG_6519.jpg
IMG_4427.jpg
IMG_0137.jpg

Gminny Ośrodek Kultury w Uchaniach

Gminny Ośrodek Kultury w Uchaniach

Szukaj w serwisie

Sonda

Czy instytucje kultury są potrzebne gminom?
 

Gości Online

Naszą witrynę przegląda teraz 52 gości 

Statystyki

Użytkowników : 243
Artykułów : 545
Zakładki : 15
Odsłon : 961905

GBP UCHANIE

Biblioteka Uchanie:
Reklama

NAPRAWA KOMPUTERÓW

Reklama

SERWIS SAMOCHODOWY

Reklama
Strona główna / Wydarzenia / Pomagamy Mirkowi wrócić do domu.
Pomagamy Mirkowi wrócić do domu. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 22 października 2019 00:00
Pomagamy Mirkowi wrócić do domu

https://pomagam.pl/dlamirka

Drodzy Darczyńcy
Bardzo jesteśmy Wam wdzięczni za dotychczasowe wsparcie finansowe, materialne i duchowe. Ogromnie cenimy sobie każdą otrzymaną pomoc w jakiejkolwiek formie czy to finansowej, rzeczowej czy zwykłej ludzkiej pomocy fizycznej. Dziękujemy Panu Janowi Łatka Sołtysowi miejscowości Wysokie za organizację sprzątania działki przy domu Mirka oraz zakup białych farb do sufitów. Dziękujemy wszystkim mieszkańcom za zaangażowanie i udział w sprawne oczyszczenie działki, przycięcie drzew, wycięcie krzaków i wywiezienie nieczystości.
Dom wewnątrz już wygląda nie do poznania porównując do stanu przed remontem. Zmiana jest ogromna co zresztą widać na zdjęciach. Wszystko to co do tej pory dało się zrobić to niewątpliwie zasługa wszystkich osób, które bezinteresownie wsparły nasze przedsięwzięcie. Dzięki wszystkim ludziom,  którzy nie są obojętni na cierpienie człowieka, obdarzeni empatią i dobrym sercem. To dzięki Wam możemy wspólnie pomóc Mirkowi wrócić do nas. Sami już nie możemy się doczekać końca remontu. Wiele już dało się osiągnąć lecz nadal potrzebujemy waszej pomocy. Bardzo liczymy na to że pomożecie nam wspólnie ukończyć rozpoczęte działania i spełnić obietnicę daną Mirkowi.

Zostało już naprawdę nie wiele do zrobienia. Większość ciężkich prac budowlanych została już zrobiona, m.in. instalacja elektryczna, wodno - kanalizacyjna, centralnego ogrzewania, osadzone w gruncie szambo i podłączenie, posadzki w pomieszczeniach, chodnik od drogi, podjazd do drzwi wejściowych, podjazd z ganku do korytarza, ściany wykończone płytami kartonowo-gipsowymi przygotowane do malowania.
Środki jakie zebraliśmy w kwocie 28162,69zł ze wszystkich możliwych źródeł już zostały wydatkowane na wykonanie wyżej wymienionych prac oraz zakup materiałów budowlanych i części akcesoriów. Do łazienki zakupiony jest dodatkowo piec, bojler i grzejnik łazienkowy, które czekają na montaż ale żeby to zrobić musi być zachowana kolejność prac. Aby móc to zrobić potrzebujemy zakupić glazurę do łazienki i terakotę na posadzki. Potrzebujemy również sedesu i baterii do brodzika. Potrzebujemy również terakoty do kuchni i paneli podłogowych do pokoju. Musimy zakupić także ocieplane drzwi wejściowe do budynku i z wiatrołapu do korytarza oraz wewnętrzne drzwi łazienkowe.  Niezbędne będzie również docieplenie wiatrołapu watą mineralną i płytami kartonowo-gipsowymi. To na razie najpilniejsze rzeczy jakie musimy zgromadzić aby ten remont przynajmniej z tej fachowej roboty budowlanej zakończyć. Urządzaniem i gromadzeniem wyposażenia wnętrz zajmiemy się później, w tej chwil nie jest to priorytetem.
Dlatego ogromna prośba do wszystkich osób, którzy chcieli by wesprzeć naszą akcję. Pomóżcie nam dokończyć remont i sprowadzić Mirka do jego domu. Już naprawdę zostało nie wiele by mógł wrócić i zamieszkać ponownie wśród nas.
W maju uruchomiliśmy publiczną zbiórkę na portalu Pomagam.pl. Jej adres internetowy to:

 

https://pomagam.pl/dlamirka

To tam teraz można wspierać naszą akcję praktycznie każdą kwotą jaką chcecie lub możecie przekazać. Bardzo do tego zachęcamy ponieważ każda zgromadzona złotówka przybliża nas do szczęśliwego finału. Wpłacać można wielokrotnie, nie musicie się ograniczać do jednej wpłaty. Jeśli ktoś nie może przekazać na raz dużej kwoty może robić to cyklicznie mniejszymi w różnych odstępach czasu. Za wszystkie dotychczasowe wpłaty bardzo serdecznie dziękujemy.
Jeśli są jakieś firmy lub osoby prywatne prowadzące działalności, które chciały by pomóc a nie mogą przekazać bezpośrednio pieniędzy ale za to mogą np. przekazać materiały budowlane, które wymieniliśmy wcześniej, to będziemy również bardzo wdzięczni za taką pomoc.
Liczymy, że przy waszym wsparciu uda nam się sprowadzić Mirka do domu do końca 2019 roku.

Efekty remontu w chwili obecnej

Tak to wyglądało wcześniej.
Poprawiony: wtorek, 22 października 2019 13:16
 

Info

.

LGD Hrubieszów

Stowarzyszenie Hrubieszowskie "Lepsze Jutro" Lokalna Grupa Działania
Reklama
LGD Hrubieszów

RO EFS Zamość

Reklama

Facebook LikeBox

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack