Strona główna / Wydarzenia / Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Uchanie - 8 lipca 2018
Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Uchanie - 8 lipca 2018 PDF Drukuj Email
poniedziałek, 09 lipca 2018 00:00
Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Uchanie - Stadion Sportowy Uchanie 8 lipca 2018Dnia 8 lipca 2018 na stadionie sportowym w Uchaniach odbyła się kolejna edycja Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Uchanie. Głównymi Organizatorami zawodów był Wójt Gminy Uchanie Pani Maria Gumieniak, Gminny Ośrodek Kultury w Uchaniach, Uczniowski Klub Sportowy "Trójka". O Puchar walczyło osiem młodzieżowych drużyn piłkarskich z terenu Gminy Uchanie.
Końcowa klasyfikacja generalna przedstawia się następująco:
I miejsce: MKS Fortuna Mojsławice
II miejsce: Rozkoszówka
III miejsce: Sami Swoi
następnie kolejno:
FC Chyżowice
Uchanie Enerdżi 2000
Czarni Miedniki
Pielaki
Inter Gliniska

Królem strzelców Turnieju został Mariusz Podgórski - Sami Swoi
Statuetkę najlepszego bramkarza otrzymał Mateusz Zieliński - Rozkoszówka

Zwycięzcy otrzymali ogromne puchary, statuetki i dyplomy, drużyny poza podium otrzymali piłki i dyplomy za udział.

Nad prawidłowym przebiegiem rozgrywek turniejowych czuwali sędziowie z Zamojskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Zamościu - Pan Jarosław Jasina, Pan Wojciech Szewczuk i Pan Łukasz Chabros.

Pogoda dopisała i tym razem, z czego organizatorzy byli niezmiernie zadowoleni. Obyło się również bez poważnych kontuzji, wszyscy cali i zdrowi zakończyli tegoroczny Turniej. Impreza sportowa cieszy się dużym zainteresowaniem szczególnie młodych piłkarzy, wobec czego nie pozostaje nic innego jak zaprosić wszystkich na kolejny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Uchanie już za rok. Do zobaczenia na murawie :)

Galeria zdjęć z wydarzenia do obejrzenia TUTAJ. Zapraszamy
Więcej zdjęć na profilu GOK-u na Facebooku https://www.facebook.com/gokuchanie/

Poprawiony: poniedziałek, 09 lipca 2018 09:23

Dzieje Uchań 1484-2009 Wydanie drugie poszerzone i uzupełnione "Od czasu wydania publikacji „Dzieje Uchań 1484-2006" minęło niecałe trzy lata. Książka ukazała się i bardzo szybko znikła, ciesząc się dużym zainteresowaniem mieszkańców naszej gminy i nie tylko. Obecnie trudno ją nabyć. Stąd Zarząd Towarzystwa Przyjaciół Uchań i Okolic, korzystając z nadarzającej się okazji, postanowił wznowić wydanie, które zostało rozszerzone o życie kulturalne mieszkańców gminy Uchanie, poprawione i uzupełnione.