Strona główna / Wydarzenia / Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Uchanie - 8 lipca 2018
Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Uchanie - 8 lipca 2018 PDF Drukuj Email
poniedziałek, 09 lipca 2018 00:00
Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Uchanie - Stadion Sportowy Uchanie 8 lipca 2018Dnia 8 lipca 2018 na stadionie sportowym w Uchaniach odbyła się kolejna edycja Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Uchanie. Głównymi Organizatorami zawodów był Wójt Gminy Uchanie Pani Maria Gumieniak, Gminny Ośrodek Kultury w Uchaniach, Uczniowski Klub Sportowy "Trójka". O Puchar walczyło osiem młodzieżowych drużyn piłkarskich z terenu Gminy Uchanie.
Końcowa klasyfikacja generalna przedstawia się następująco:
I miejsce: MKS Fortuna Mojsławice
II miejsce: Rozkoszówka
III miejsce: Sami Swoi
następnie kolejno:
FC Chyżowice
Uchanie Enerdżi 2000
Czarni Miedniki
Pielaki
Inter Gliniska

Królem strzelców Turnieju został Mariusz Podgórski - Sami Swoi
Statuetkę najlepszego bramkarza otrzymał Mateusz Zieliński - Rozkoszówka

Zwycięzcy otrzymali ogromne puchary, statuetki i dyplomy, drużyny poza podium otrzymali piłki i dyplomy za udział.

Nad prawidłowym przebiegiem rozgrywek turniejowych czuwali sędziowie z Zamojskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Zamościu - Pan Jarosław Jasina, Pan Wojciech Szewczuk i Pan Łukasz Chabros.

Pogoda dopisała i tym razem, z czego organizatorzy byli niezmiernie zadowoleni. Obyło się również bez poważnych kontuzji, wszyscy cali i zdrowi zakończyli tegoroczny Turniej. Impreza sportowa cieszy się dużym zainteresowaniem szczególnie młodych piłkarzy, wobec czego nie pozostaje nic innego jak zaprosić wszystkich na kolejny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Uchanie już za rok. Do zobaczenia na murawie :)

Galeria zdjęć z wydarzenia do obejrzenia TUTAJ. Zapraszamy
Więcej zdjęć na profilu GOK-u na Facebooku https://www.facebook.com/gokuchanie/

Poprawiony: poniedziałek, 09 lipca 2018 09:23

INFORMACJA

PPWOW GOK UchanieGminny Ośrodek Kultury w Uchaniach informuje o utworzeniu "Klubu Seniora" w ramach Programu Integracji Społecznej finansowanego ze środków Poakcesyjnego Programu Wspierania Obszarów Wiejskich.

Celem utworzenia "Klubu Seniora" jest zapobieganie marginalizacji osób starszych, włączenie ich do aktywnego uczestnictwa w życie społeczno-kulturalne gminy a także współdecydowanie o formach spędzania wolnego czasu.

Siedziba "Klubu Seniora" mieści się w Gminnym Ośrodku Kultury w Uchaniach ul.Partyzantów 1 - od 1 sierpnia 2008r.

Spotkania będą odbywać się w każdy wtorek w godz. od 1600 do 2000

Można uczestniczyć w następujących sekcjach:
- teatralna
- recytatorska
- robótek ręcznych
- muzyczna

Wszelkich informacji na temat działalności "Klubu Seniora" udziela Gminny Ośrodek Kultury w Uchaniach pod numerem tel. (084) 6577257

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!